Корзина
LiFeR
Контакты
LiFeRАлександр
Киев, Украина
+380 (67) 455-22-77
Отдел продаж: Александр
+380 (67) 564-17-40
Тех поддержка: Дмитрий

Отзывы о компании LiFeR

  • Оксана У.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Іван Ф.
    Отлично
  • Максим Л.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Сергій П.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Роман С.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Придбав у цієї фірми 2 батареї по 2.5квт*год. Зовні виглядають наче нічого. Відразу почались проблеми з BMS. Він на обох спрацьовує на 50В, що є дуже висока напруга, яка не підтримується багатьма інверторами (в мене був інвертор Must). Батареї вимикали себе ще до того як інвертор починав фіксувати UnderVoltage. Єдиний спосіб вивести батарею з цього режиму - це або мати окремий DC автомат (що кошлує ще 700грн), або знімати клеми. На батареї немає кнопки живлення. Тому при підключенні контактів без автоматичного вимикача виникає розряд, що залишає сліди на клемах. Я придбав фірмову батарею, і вирішив повернути ці дві - але продавець мені відразу відмовив, вказавши що на клемах скоріш за всього є сліди експлуатації. Доречі, при перевірки енергії батарей, одна виявилась нижчє, десь 1.8 ВтГод замість 2.5. Скоріш за все виробник взагалі не тестую ячейки для балансування перед сбіркою батареї. Китайська батарея має за замовчуванням кріплення на стіну, кнопку живлення, діагностику заряду, розряду на ЖК екрані, металевий корпус, протокол CAN для підключення до інвертора та RS485 для поєднання батарей у кластер. Ці батареї немають нічого цього і кошлують якщо все порахувати лише на 10% дешевше. Я витратив 4 дні доки тестував ці батареї. Китайску під'єднав і во1на працює. Ці батареї залишаються в мене мертвим грузом. Тому я НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей товар і цього продавця.

  • Роман С.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Придбав у цієї фірми 2 батареї по 2.5квт*год. Зовні виглядають наче нічого. Відразу почались проблеми з BMS. Він на обох спрацьовує на 50В, що є дуже висока напруга, яка не підтримується багатьма інверторами (в мене був інвертор Must). Батареї вимикали себе ще до того як інвертор починав фіксувати UnderVoltage. Єдиний спосіб вивести батарею з цього режиму - це або мати окремий DC автомат (що кошлує ще 700грн), або знімати клеми. На батареї немає кнопки живлення. Тому при підключенні контактів без автоматичного вимикача виникає розряд, що залишає сліди на клемах. Я придбав фірмову батарею, і вирішив повернути ці дві - але продавець мені відразу відмовив, вказавши що на клемах скоріш за всього є сліди експлуатації. Доречі, при перевірки енергії батарей, одна виявилась нижчє, десь 1.8 ВтГод замість 2.5. Скоріш за все виробник взагалі не тестую ячейки для балансування перед сбіркою батареї. Китайська батарея має за замовчуванням кріплення на стіну, кнопку живлення, діагностику заряду, розряду на ЖК екрані, металевий корпус, протокол CAN для підключення до інвертора та RS485 для поєднання батарей у кластер. Ці батареї немають нічого цього і кошлують якщо все порахувати лише на 10% дешевше. Я витратив 4 дні доки тестував ці батареї. Китайску під'єднав і во1на працює. Ці батареї залишаються в мене мертвим грузом. Тому я НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей товар і цього продавця.

  • Андрей С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Володимир М.
    Отлично
  • Володимир Н.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Александр П.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua